Květen 2016

Proč většinou chceme "špatné" kluky?

16. května 2016 v 11:45 | Simushka98 |  BOYS
Holky, přiznejme si to, že většinou nás přitahují ti "špatní" kluci a ty hodné nějak opomíjíme. Dokonce na to přišli i angličtí psychologové. Proč ale?

  • Vzhled
Říká se "nesuď knihu podle obalu". Ale na první pohled vidíme jen jejich vzhled, takže je to jakýsi první dojem, u kterého si uděláme vlastní názor, zda se nám kluk líbí, či ne. A většinou ti "špatní" kluci bývají krásní a to nás strašně přitahuje, i když říkáme, že o vzhled nejde. No nemám pravdu?Legalizace marihuany?

12. května 2016 v 23:38 | Simushka98 |  AKTUÁLNĚ
Přibližně pět tisíc lidí se v sobotu po poledni vydalo na průvod Prahou za legalizaci konopí. Million Marihuana March se letos konal již po devatenácté a již tradičně ho pořadatelé zahájili na Karlově náměstí. Pochod demonstranti ukončili na Letné, kde se konal kulturní a vzdělávací happening.
(zdroj: zpravy.idnes.cz)

Jak už jste si asi přečetli, tak před týdnem v sobotu se v Praze konala demonstrace za legalizaci marihuany. Zaujalo mě to jako dobrý nápad na článek, protože bych chtěla vědět i váš názor.
Upřímně já nehulím a ani nechci, ale přijde mi to jako pitomost brát marihuanu jako ilegální. Je to lehká droga stejně jako alkohol a řekla bych, že alkohol je horší než marihuana, například v chování lidí po požití nadměrného množství. Alkohol může za daleko víc dopravních nehod a i přesto je legální. Jak všichni určitě víme, marihuana má dokonce i léčivé účinky, takže ne všichni ji pěstujou jen pro hulení.
Strašně mě dostává a vytáčí, jak vláda a policie řeší tuhle oblast. Zatýkají lidi na několik let za pěstování většího množství marihuany a prodávání a vrahům dávají nižší tresty, přitom oni by si zasloužili daleko více let než lidi, co pěstují a prodávají trávu, no ne?
Vrátím se ale zpátky k té demonstraci. Můj kamarád tam byl a říkal, že lidi na této akci normálně hulili nebo si mezi sebou marihuanu prodávali i přes přítomnost policie.

Jak to vidíte vy? Jste pro nebo proti legalizaci marihuany? Těším se na Vaše komentáře.:)
Simushka98

6 zajímavostí o Vídni

12. května 2016 v 23:14 | Simushka98 |  ZAJÍMAVOSTI
  • Nejstarší zoologická zahrada na světě
Vídeňská zoologická zahrada se svým oficiálním jménem Tiergarten Schönbrunn nejenže patří mezi místa obsahující nejrozmanitější druhy živočichů, ale je dokonce oficiálně nejstarší zoologickou zahradou na světě. Založena byla ještě v roce 1752 a jejím původním účelem bylo sloužit městu jako doslovný zvěřinec, kde si lidé mohli přijít vychutnat pohled na zvířata, která by ve svém okolí běžně nepotkali.

  • Habsburský poklad ukrývá největší světový smaragd
Nejdůležitější místo habsburských monarchů, palác Hofburg, dnes není pouze sídlem spolkového prezidenta, ale na své si zde přijdou i hledači pokladů, i když si odtud téměř na sto procent neodnese kromě krásných vzpomínek nic. Můžeš si tam totiž prohlédnout okouzlující sbírku pokladů, kterou monarchie nasbírala během dlouhých let svého vládnutí, avšak v tomto případě nemluvíme jen o množství zlata, ale hlavně o klenotu, kterým se nazývá smaragd a každoročně se kvůli němu do Vídně hrnou tisíce turistů jen proto, aby si jej na několik minut mohli důkladně prohlédnout. Jeho název zní Emerald Unguentarium a je největším smaragdem na světě.


Nejlepší kamarádi? - Gayové ♂♂

11. května 2016 v 15:02 | Simushka98 |  BOYS
Za těch pár let, co se mi moji dva kamarádi přiznali k jiné orientaci, jsem zjistila, že gayové jsou opravdu nejlepší kamarádi. Jeden z těch dvou je sice bisexuál, ale stejně ho to víc táhne ke klukům.
Sepsala jsem několik věcí, proč právě gayové jsou pro holky nejlepší kamarádi.

  • Společné téma - kluci
Jdete si takhle po ulici a hodnotíte procházející kluky. Není nic lepšího!

  • Můžete chodit s něma nakupovat a nebudou si stěžovat
Gayové většinou milujou nákupy oblečení, takže jsou to ideální společníci na nákupy!27 šatů

11. května 2016 v 14:26 | Simushka98 |  RECENZE NA FILMY

27 ŠATŮ

Původní název: 27 Dresses
SK název: 27 šiat

Žánr: Romantický, komedie
Režie: Anne Fletcher
Hrají: Katherine Heigl, James Marsden, Malin Åkerman, Edward Burns, Judy Greer, Brian Kerwin, ...