Poslední píseň

7. května 2015 v 13:58 | Simushka98 |  RECENZE NA FILMY

POSLEDNÍ PÍSEŇ

Původní název: The Last Song
SK název: Posledná pieseň
Žánr: Drama, romantický
Režie: Julie Anne Robinson
Hrají: Miley Cyrus, Bobby Coleman, Greg Kinnear, Kelly Preston, Nick Searcy, Kate Vernon, Rhoda Griffis, Liam Hemsworth, Melissa Ordway, Hallock Beals, Carly Chaikin, Stephanie Leigh SchlundOBSAH:
Život sedmnáctileté Veroniky 'Ronnie' Millerové je najednou vzhůru nohama, když se její rodiče rozvedou a její otec se odstěhuje z New Yorku do města Tybee Island ve státě Georgia. O tři roky později si se svými rodiči stále nerozumí a zlobí se na ně, zvláštně na svého otce, dokud se její matka nerozhodne, že by bylo v nejlepším zájmu všech zúčastněných, aby strávila léto v Tybee Island se svým otcem. Její otec je bývalý koncertní pianista a učitel a žije tichý život v pobřežním městě. Je plně ponořen do tvorby uměleckého díla, které se stane hlavní ozdobou místního kostela. Nezapomenutelný příběh o lásce v jejích nesčetných podobách - první láska, láska mezi rodiči a dětmi - který ukazuje, jak jen to román Nicholase Sparkse umí, mnoho způsobů, jak hluboce procítěné vztahy mohou naše srdce zlomit a zase je uzdravit.

MŮJ NÁZOR:
Tento film je celkem známý, tak jsem si řekla, že se na něj už taky konečně můžu podívat. Filmy s Miley vždycky mívají úspěch a líbí se mi a Miley jako herečku mám moc ráda, i jako zpěvačku, i když se teď trošku změnila.
Sice mám radši komedie, ale ráda se koukni i na takové romantické drama. Upřímně mě tento film rozbrečel, jak to nakonec dopadlo s Ronniiným taťkou, ale jsem strašně moc ráda za ten konec, jak se k sobě Ronnie a Will vrátili. :)

HODNOCENÍ:
95% / 100%

TRAILER: (je v angličtině)
Viděli jste tento film také?
Jestli ano, jak se líbil Vám?
Jestli ne, máte v plánu se na něj podívat?
Napište do komentářů :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama