Fanynka Martina HARICHA ♫

9. března 2015 v 14:30 | Simushka98 |  MY LIFE

Píšu něco ze svého osobního života. Miluju hudbu a už 3 a půl roku jsem fanynka Martina Haricha. Ano, fanynky Maťa se jmenují "Haricefky", ale já se za to už nějakou dobu nepovažuju. To slovo se mi celkem znechutilo tím, jak se některé "Haricefky" chovaly. Psát Maťovi, jak moc ho milujete, jestli si Vás pamatuje, a když řekne, že nepamatuje a vy jste pak naštvané ... nemůže si pamatovat každého. :)

Já mám Martina ráda hlavně kvůli jeho hudbě, úžasné povaze a nejlepší atmosféře na koncertech. Pokud na něj máte negativní názor... děláte chybu. Neznáte ho, nebyli jste ani na jednom z jeho koncertů, tak ho nemůžete odsuzovat. A že jsou do něj zblázněné některé holky a Vás to štve? To přeci není chyba na Maťově straně.


Pokud jste na něm nebyli ani jednou, určitě bych Vám přála zažít aspoň jeden jeho koncert. Svojí energií Vás pobvzbudí, pobaví a můžete se na koncertě pořádně vyblbnout. Vždycky se s každým ochotně a rád vyfotí a dá podpisy, ovšem pokud to nezakáže ochranka nebo organizátoři akce. Nejhorší je to v obchoďácích, protože to není vlastně přímo jeho koncert, takže o autogramiádě nerozhoduje on, nýbrž organizátoři. Takže se nemusí na všechny dostat řada, ale není to Maťova chyba, nemůžete to vyčítat jemu. Kdyby bylo po jeho, tak se vyfotí úplně s každým, kdo bude chtít. :)


Já jsem na jeho koncertě byla 10×, všechny opravdu stály za to. Boužel naposledy jsem byla před půl rokem a žádný koncert teď poblíž nemá. Nejlepší koncerty byly na Zámku v Ořechově u Uh. Hradiště, je tam vždycky pohoda a na autogramiádě dojde řada na každého, protože to neorganizuje žádné obchodní centrum nebo nějaký klub, prostě čistě jeho koncert. Taky jsem zažila super koncert např. v Prostějově, Hustopečích, Hodoníně a v Brně (jenže v Brně vystupoval vždycky na nějakých akcích, takže se na všechny nedostalo, ale to není jeho chyba).

A co vy? Byli jste někdy na jeho koncertě? Jak se Vám líbil?
Těším se na Vaše komentáře. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama