Co o tobě vypoví tvá hodina narození ?

11. března 2015 v 14:12 | Simushka98 |  MIX

Věříš, že povaha člověka a ty základní vlastnosti, které máme, mohou být ovlivněny hodinou našeho narození?
Toto vše spadá do oblasti numerologie, což je obor, který se zabývá různým výkladem a souvislostmi s čísly a má poměrně dlouhou tradici.

Jaká jsi a jaký je tvůj charakter, podle hodiny tvého narození?

0 - 1:59 hodin - tvoje charakteristická vlastnost je zvědavost. Ráda zkoušíš nové věci, prozkoumáváš hranice a jsi ráda středem pozornosti. Stydlivost tě tedy rozhodně netrápí a občas i ráda lidi šokuješ.

2 - 3:59 hodin
- tvoje charakteristická vlastnost je energičnost. Užíváš si života, nechceš nic prošvihnout a stejně jako ti hodinu před tebou narození, chceš být ve středu pozornosti a pořádně si to užíváš.


4 - 5:59 hodin - tvoje charakteristická vlastnost je dobrodružnost a zároveň i upřímnost. Také se nebojíš říct věci tak, jak ti skutečně připadají, nerada se přetvařuješ, protože to prostě není tvůj styl.

6 - 7:59 hodin - tvoje charakteristická vlastnost je citlivost. Řídíš se svými pocity a často necháváš logiku trošku stranou. Patří k tobě také dobrá schopnost odlišovat lidi a umíš si o nich udělat většinou pravdivý obrázek.

8 - 9:59 - tvoje charakteristická vlastnost je diplomacie. Umíš se chovat ve společnosti, víš, co říct a kdy raději mlčet. K lidem se umíš chovat hezky a to je důvod, proč jsi často v kolektivu oblíbená a máš tolik přátel. Dokážeš si rychle získat důvěru.

10 - 11:59 - tvoje charakteristická vlastnost je inteligence. Jsi cílevědomá a jdeš si tvrdě za tím, co chceš, ve všem, co tě čeká.


12 - 13:59 - tvoje charakteristická vlastnost je originalita. Sníš o romantické lásce, jsi ráda středem pozornosti a dokážeš rychle měnit jak svoje tváře, tak i postoje. Člověk často neví, co od tebe čekat.

14 - 15:59 - tvoje charakteristická vlastnost je vášnivost. Potřebuješ k životu jisté vzrušení a nespoutanost, a proto často měníš partnery, nebo dlouho nemůžeš najít toho pravého. Zkrátka potřebuješ, aby se stále něco dělo.

16 - 17:59 - tvoje charakteristická vlastnost je harmonie. Jsi poctivá, zodpovědná a i vytrvalá. Máš ráda určitou svobodu v tvém jednání, často jsi obětavá a velice kamarádská.

18 - 19:59 - tvoje charakteristická vlastnost je dobrosrdečnost. Dokážeš pomoci a obětovat se pro své kamarády, často si víš rady s mnoha problémy a vždy se snažíš být tou oporou, kterou člověk v danou chvíli potřebuje.

20 - 21:59
- tvoje charakteristická vlastno je cílevědomost. Jsi vyrovnaná, jdeš si za svým cílem a snažíš se dosáhnout všech svých vysněných přání. Máš jak dobrý odhad, tak i moudrost a uvážlivost, snažíš se často používat kompromisy.

22 - 23.59 - tvoje charakteristická vlastnost je nevyzpytatelnost. Jsi takový mix, dívka mnoha tváří, náladová a často i přecitlivělá. Dokážeš být jak drzá, tak i soucitná a člověka dokážeš pochopit. Často jsi ale vznětlivá a nemáš ráda náhlé změny.


Zdroj: krasna.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama