Bláznivé sexuální zákony na světě! ♂♀ - 2.část

7. března 2015 v 11:55 | Simushka98 |  ZAJÍMAVOSTI
V bolivijském Santa Cruz smí mít muž sex zároveň se ženou i s její dcerou. (Radnice zřejmě musela ustoupit nátlaku veřejnosti.)

V anglickém Liverpoolu smějí nahoře bez prodávat jen prodavačky v obchodech s exotickými rybičkami.V Hong Kongu má podvedená žena právo zabít svého záletného manžela, ale smí k tomu použít jen holé ruce. (S milenkou se smí vypořádat podle svého vlastního uvážení.)

Na ostrově Guam existují muži, jejichž povoláním je cestovat po venkově a připravovat dívky o panenství. Ty mu za to musejí platit. Je to proto, že zákon Guamu zakazuje manželství pannám.

Muslimům je zakázáno dívat se na privátní partie mrtvého člověka. To platí i pro pracovníky pohřebních ústavů. Genitálie jejich klientů musejí být zakryty kusem dřeva nebo cihlou.
V Bahrainu sice smí muž gynekolog vyšetřit privátní části pacientky, nesmí se na ně ale dívat přímo. V praxi se tedy musí řídit podle odrazu v zrcátku.

Většina zemí Blízkého východu se řídí následujícím nařízením Islámu: "Poté, co má muž sex s ovcí, je smrtelným hřích, aby jedl její maso."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama