Březen 2015

Rychlá chůze

25. března 2015 v 14:41 | Simushka98 |  FITNESS

Rychlá chůze je cílená fyzická aktivita, která je méně náročná než běhání. Rychlá chůze nezatěžuje klouby v takové míře, jako klasické běhání, ale i přesto je to efektivní pohyb, který přinese požadované ovoce v podobě pevnějšího těla či zlepšeného zdravotního stavu.
Rychlou chůzí za 1 hodinu spálíte od 500 - 700 kcal, což znamená, že když sníte 400 g pizzu, tak musíte 1,5 - 2 hodiny vykonávat tuto aktivitu.

Proč se vyplatí rychlá chůze
  • Zvýšení kondice - pravidelná rychlá chůze zvyšuje Vaši výdrž a Vy budete zvládat každodenní povinnosti s přehledem a bez "funění". Když zvládnete rychlou chůzi, tak jste připraveni i na "těžší" fyzickou aktivitu
  • Podpora dobré nálady - je známo, že díky pravidelné aktivitě se dodává do mozku hormon štěstí a dobrá nálada bude stále po ruce

Fotím .. #2 - Lidé

22. března 2015 v 11:08 | Simushka98 |  MY LIFE
7 věcí, které škodí tvé pleti

21. března 2015 v 11:18 | Simushka98 |  FASHION & BEAUTY
Pleť je první dojem. Je to první bod, kam se všichni podívají.. - pleť, obličej celkově. Určitě se budeme cítit lépe, když budeme sami se sebou spokojeni. Tak co všechno na ni má vliv?

1) Neodličování
Je důležité si každý večer odlíčit obličej. A nezáleží na tom, jestli se líčíš nebo ne. Večer by ses měl zkrátka pořádně umýt a zahrnout do toho obličej. Co se stane, když zapomeneš? Ucpou se ti póry, zanese se ti tam nečistota a bakterie (černé tečky). Pleť by si měla v noci odpočinout, aby byla zdravější a neměla si tolik problémů. Doporučuji koupit si nějákou pleťovou vodu a každé ráno i večer si pleť vyčistit.

2) Špatná kosmetika
Když budeš používat kosmetiku, která se na tvojí pleť nehodí, udělá to pěknou paseku. Určitě nemůžeš používat přípravky určenou na suchou pleť, když ji máš mastnou. Ze začátku je hold těžké najít správné přípravky. Jestli ucítíš nepříjemné pálení a zhorší se ti pleť, je dobré hledat jinde. Každý časem přijdeme na to, co je pro nás nejlepší.

3) Přehnaná péče
Pokud si ráno dáš 4 hydratační krémy, odpoledne další 3 čističe a večer 2 pleťové masky, je to pěkná hloupost! Pleť bude zatížená a někdy to opravdu škodí. Nic se nesmí přehánět. Pleťové masky tak 3x do týdne!

20.3.2015 - 3 v 1 !

20. března 2015 v 12:14 | Simushka98 |  AKTUÁLNĚ
Asi jak všichni víte, dnešní den je výjimečný hned několika událostmi a nejen tím, že je pátek! :D


Zatmění Slunce - Dnes ráno v intervalu asi od 9:40 do 11:50 bylo vidět v České republice částečné zatmění Slunce. Další takové podobné zatmění, jako bylo dnes, bude cca za 11 let. Zároveň byla vidět i planeta Venuše.

Jarní rovndennost - Těsně před půlnocí (konkrétně 23:44) nastane jarní rovnodennost a začne astronomické jaro.

Den štěstí - Dnešní den je i zároveň Mezinárodním dnem štěstí, který vyhlásily státy OSN. Proto zahoďte všechny problémy, usmívejte se a užívejte si nejen dnešního dne! :)


Kakaová maska - DIY

19. března 2015 v 14:58 | Simushka98 |  RADY, TIPY, DIY
Recept:
1 lžíce kakaa
1 lžíce medu
1 lžíce bílého jogurtu - nejlepší je bio

Vše smícháte, podle potřeby naředíte (jogurtem) nebo zahustíte (kakaem), aby vznikla krémová kašička, kterou štětečkem nanesete na obličejík a dekolt. Necháte 25 minut působit a poté smyjete.

Výsledek: Hydratace, výživa, vypnutí.

Co kluci říkají, a co doopravdy myslí

18. března 2015 v 15:37 | Simushka98 |  BOYS
Tenhle článek berte spíše s humorem, někdy to tak může doopravdy být, ale ne vždy. Aspoň to pobaví a třeba se v tom nějaký klučina najde. :D


☺ Chceš žvýkačku?
...Bože, tobě ale táhne z huby!

☺ Opravdu? To jsem nevěděl!
...Co jsi to vlastně říkala?

☺ Dnes ti to moc sluší!
...Nemáš chuť na sex?

☺ Šla by jsi dnes večer do kina?
...A pak rovnou ke mně?

Usměvavé britské zákony

17. března 2015 v 12:55 | Simushka98 |  ZAJÍMAVOSTI
► Je proti zákonu zemřít na půdě parlamentu během jeho zasedání.

► Nalepení poštovní známky s podobiznou panovníka či panovnice hlavou dolů se rovná velezradě.

► Žádná žena v Liverpoolu nesmí chodit nahoře bez. Jedinou výjimkou je prodavačka v obchodě s tropickými rybičkami.


Ranní běhání

16. března 2015 v 15:07 | Simushka98 |  FITNESS
Ranní běh je jedna z nejlepších věcí, které můžete udělat pro své tělo i mysl. Proč?

Představte si jarní ráno, kdy svítí slunce a příroda je čerstvá po dlouhé zimě, vše se začíná tak nějak probouzet a vy po vstanutí jste plni síly a energie. V tu chvíli je dobré nazout boty a vyrazit na váš první ranní běh.

Než vyběhnete, kopněte do sebe hrnek vody a třeba banán na nabrání úvodní energie do běhání a ať tělo bere cukry. Pokud chcete hubnout, zkuste to jen s vodou, je větší šance, že začnete pálit tuk, což je požadovaný efekt.


Jak zachránit vyschlou řasenku?

15. března 2015 v 10:57 | Simushka98 |  FASHION & BEAUTY
Koupili jste si nějakou drahou řasenku, která Vám vyschla brzy a nechcete ji vyhodit? Nebo máte momentálně málo peněz na novou? Zde je pár tipů, jak ji zachránit.
  • HORKÁ VODA

První možnost, jak resuscitovat řasenku, je horká lázeň. Do nádoby nalijete horkou vodu a řasenku do ní vložíte. Pozor jen, aby byla řasenka dobře uzavřená! Po deseti minutách ji můžete vyndat. Zaschlá náplň by se měla rozpustit a vrátit maskaru do funkčního stavu.

Povinně nezadaný

14. března 2015 v 10:58 | Simushka98 |  RECENZE NA FILMY

POVINNĚ NEZADANÝ

Původní název: Groupies bleiben nicht zum Frühstück
SK název: Nezadaný podľa zmluvy
Žánr: Komedie, romantický
Režie: Marc Rothemund
Hrají: Kostja Ullmann, Anna Fischer, Inka Friedrich, Ben Braun, Amber Bongard, Nina Gummich, Roman Knizka, Sina Tkotsch, Simone Hanselmann, Matthias Kupfer, Lili Fichtner, Nicole Mercedes Müller


Citáty o mužích

13. března 2015 v 14:22 | Simushka98 |  BOYS
► Muž chce být první láskou ženy, žena poslední láskou muže.

► Muži jsou jako jablka, i když si vyberete to nejhezčí, vždy je někde zkažené.

► Milenec - je správný chlap v nesprávné posteli.

► Chlapec se stává mužem, když obejde kaluž, místo aby do ní vstoupil.


Fotím .. #1 - Příroda

12. března 2015 v 14:35 | Simushka98 |  MY LIFE
Jeden z mých koníčků je fotografování. Boužel nemám úplně nejkvalitnější foťák nebo zrcadlovku, ale stačí mi to, co mám. Někdy si jen tak vyjdu do ulic něco pofotit. Pár povedenějších fotek Vám sem občas dám jen tak na podívání. :)Co o tobě vypoví tvá hodina narození ?

11. března 2015 v 14:12 | Simushka98 |  MIX

Věříš, že povaha člověka a ty základní vlastnosti, které máme, mohou být ovlivněny hodinou našeho narození?
Toto vše spadá do oblasti numerologie, což je obor, který se zabývá různým výkladem a souvislostmi s čísly a má poměrně dlouhou tradici.

Jaká jsi a jaký je tvůj charakter, podle hodiny tvého narození?

0 - 1:59 hodin - tvoje charakteristická vlastnost je zvědavost. Ráda zkoušíš nové věci, prozkoumáváš hranice a jsi ráda středem pozornosti. Stydlivost tě tedy rozhodně netrápí a občas i ráda lidi šokuješ.

2 - 3:59 hodin
- tvoje charakteristická vlastnost je energičnost. Užíváš si života, nechceš nic prošvihnout a stejně jako ti hodinu před tebou narození, chceš být ve středu pozornosti a pořádně si to užíváš.

Výhody kluků

10. března 2015 v 17:55 | Simushka98 |  BOYS
Tady je pár výhod kluků oproti holkám. Některé věci závidím :D. Ale popravdě jsem radši, že jsem holka :).


→ Jeho příjmení mu zůstane až do smrti.

→ Platí míň peněz u kadeřníka.

→ Když se vyspí s více holkama, je to borec.

→ Fronty před pánskými záchody bývají o dost kratší, a když potřebují na malou tak to mají jednodušší.


Fanynka Martina HARICHA ♫

9. března 2015 v 14:30 | Simushka98 |  MY LIFE

Píšu něco ze svého osobního života. Miluju hudbu a už 3 a půl roku jsem fanynka Martina Haricha. Ano, fanynky Maťa se jmenují "Haricefky", ale já se za to už nějakou dobu nepovažuju. To slovo se mi celkem znechutilo tím, jak se některé "Haricefky" chovaly. Psát Maťovi, jak moc ho milujete, jestli si Vás pamatuje, a když řekne, že nepamatuje a vy jste pak naštvané ... nemůže si pamatovat každého. :)

Já mám Martina ráda hlavně kvůli jeho hudbě, úžasné povaze a nejlepší atmosféře na koncertech. Pokud na něj máte negativní názor... děláte chybu. Neznáte ho, nebyli jste ani na jednom z jeho koncertů, tak ho nemůžete odsuzovat. A že jsou do něj zblázněné některé holky a Vás to štve? To přeci není chyba na Maťově straně.