Bojíš se ho oslovit? 10 triků, aby přišel sám

20. února 2015 v 15:35 | Simushka98 |  BOYS
Líbí se ti nějaký kluk, ale nemáš dost odvahy na to, abys za ním přišla sama?

Každá nemá tolik sebedůvěry, aby se ve společnosti sebrala a šla oslovit kluka, který se jí líbí. Ty, které to dokáží, mají opravdu štěstí, ale většina holek na to holt nemá. Proč? Většinou se bojí o ponížení, odmítnutí a následný trapas.

  • Úsměv na prvním místě
Nemrač se na všechny okolo, tím nikoho nezaujmeš. Široký a upřímný úsměv je kolikrát víc, než tisíc slov. Usmívej se, i když máš den pod psa a uvidíš, že ho okouzlíš. Pozdravil tě? Usměj se na něj, je to určitě víc, než nic. I v případě, že se vůbec neznáte, ale setkáte se pouze pohledem, je úsměv naprosto dokonalou zbraní, která dokáže odzbrojit snad každého kluka.

  • Dotýkej se
Řeč těla je kolikrát výmluvnější, než jakákoliv slova. Pokud spolu budete hovořit, hraj si s vlasy, dotýkej se letmo krku a tváře. Jestli máš dost odvahy, dotýkej se i jeho. Řekne něco vtipného? Zasměj se a jen tak náhodou se dotkni jeho ruky. Uvidíš, že ho nabiješ obrovským přívalem energie.

  • Ups, upadlo mi něco
Neznáte se, ale ráda by ses s ním seznámila? Nemáš dost odvahy, aby sis k němu prostě přisedla a začala se s ním vybavovat? Co zkusit trik s nějakou ztrátou? Najdi třeba starý klíč, který ti je již k ničemu, a když kolem něj projdeš, nenápadně ho ztrať. Snaž se, aby to vypadalo, že je to opravdu nechtěné a hlavně by si toho měl všimnout. Určitě nechce, aby ses pak nedostala domů, ne? Pokud ti je podá, pozvi ho třeba za odměnu na kávu, protože bys byla moc nešťastná, kdybys přišla zrovna o tenhle klíč a on ti zachránil krk, ne?
  • Zavolej si od něj
Chceš mít jeho číslo, ale stydíš se ho požádat? Tak si zahraj na ztrátu telefonu. Snad každá holka má v kabelce nepořádek, a tak není divu, že v ní občas nemůžeš něco najít. Chvíli dělej, že hledáš telefon, a pak za ním zajdi, jestli by tě nemohl prozvonit. Není nic jednoduššího. Samozřejmě se to nedá udělat v místě, kde máš kolem sebe hromadu kamarádek, které by tě mohli prozvonit místo něj, ale ty si určitě poradíš v každé situaci.

  • Využij společné známé
Líbí se ti kamarádky bratránek? Svěř se jí a uvidíš, že ti ráda pomůže. Samozřejmě není nejlepším nápadem, když za ním přijde ona a začne mu vykládat, jak se ti líbí. Místo toho jí nech, ať vás seznámí, a pak se můžete dát do společné konverzace.


  • Zjisti si jeho zájmy
Hraje fotbal? Chodí do knihovny? Každý má nějaký koníček, který ho baví. Zjisti si, co baví jeho, a máš vyhráno. Pokud se věnuje nějakému sportu, něco si o tom přečti, nauč se nejznámější osobnosti (něco jako třeba Jágr v hokeji) a občas se zajdi podívat na jeho zápas. Vytáhni kamarádky a běžte si zafandit.

  • Jaký má typ holky?
Jestliže chceš zaujmout nějakého kluka sama bez pomoci, budeš potřebovat znát, jaké typy se mu líbí. Samozřejmě, že si kvůli němu nebudeš měnit barvu vlasů, či celý šatník, ale je dobré vědět, v čem se shodujete. Většinou je největší chybou příliš vyzývavé oblečení. Sukně sotva pod zadeček, výstřih skoro až k břichu. Takto zaujmeš leda někoho, kdo touží po nezávazném flirtu.

  • Buď sebevědomá
…ale ne příliš. Stoupni si před zrcadlo a řekni si, že ty na to máš. A když tě chtít nebude? Tak je hloupý! Vyzařuj pozitivní energií, usmívej se okolo sebe a buď milá. Uvidíš, že ho to naprosto dostane. Rozhodně si dej pozor na to, abys to se sebevědomím nepřeháněla. Může se totiž stát, že budeš navenek působit nafoukaně. Všeho proto s mírou.

  • Poslouchej ho
Až se spolu budete o něčem bavit, pozorně ho poslouchej. Udržuj oční kontakt, dělej, že tě jeho téma neuvěřitelně zajímá a usmívej se! Že mluví pořád jen o sobě? No a co, vždyť je to chlap, ne? Klidně ho chval, souhlas s ním, prostě všechno, co chlapy chtějí na první schůzce slyšet. Mysli ovšem na to, že nesmíš lhát. Pokud máš třeba odpor ke psům, netvrď mu, jak je miluješ. Dřív nebo později by to stejně zjistil a co potom?

  • Najdi si záminku
Chceš jeho číslo? Vidět ho znovu? Nebo prostě jen záminku, abys mu mohla napsat? Zjisti si, co má rád, jakou poslouchá hudbu, všimni si, co zrovna čte, … Možností je opravdu hodně. Příště se ho třeba zeptej, že sis všimla, jak čte nějakou knihu, jestli je dobrá nebo zda by ti jí nepůjčil. Jde mu dobře čeština? Sakra a ty bys tak moc potřebovala doučování.


Zdroj: krasna.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama