Únor 2015

Bláznivé sexuální zákony na světě! ♂♀

28. února 2015 v 16:29 | Simushka98 |  ZAJÍMAVOSTI
Francie - Líbání během přepravy na železnici je přístně zakázáno!

Itálie - Ženám, které se jmenují Marie, je zakázano provozovat prostituci.

Indonésie - Masturbace je protizakonná, přistižený jedinec může být pro výstrahu
popraven.

Účesy na ples - Jak se správně rozhodnout pro ten pravý?

27. února 2015 v 13:55 | Simushka98 |  RADY, TIPY, DIY
Plesová sezóna je v plném proudu. Také se na nějaký chystáš a jsi dokonale sladěná, jen nevíš, co s vlasy?

Než se pustíš do výběru toho nejvhodnějšího pro tebe, měla bys mít jasno v jakém stylu budou tvoje šaty a jakou budou mít barvu. Než vyčešeš vlasy do ohonu, mrkni do zrcadla. Ne pro každý typ obličeje se vyčesané vlasy hodí. Musíš mít nejen vlasy, které účes udrží, ale také správný typ a tvar obličeje.


○ Tvar obličeje

O stylingu vlasů, ať už společenském či civilním, rozhoduje v první řadě tvar obličeje a kvalita vašich vlasů. Zatímco šťastlivci s oválným obličejem si mohou dovolit doslova cokoli, u žen s kulatou tváří je nutné dbát na to, aby účes nerozšiřoval obličej v nejširší části, tedy v oblasti lícních kostí. Základní pravidlo zní - nerozšiřovat ještě více. A toho docílíte tím, že spustíte z vysoko posazeného drdolu nebo culíku podél tváří volně prameny vlasů. Pro větší efekt je můžete natočit kulmou, ovšem lokny by měly začínat až pod linií brady. Pokud máte kratší vlasy, přejeďte vlasy žehličkou a nechte je splývat rovné. Culík i drdol si uvažte až na samotném temeni hlavy, opticky vám prodlouží obličej.Kluci, kterým se raději vyhni

26. února 2015 v 15:20 | Simushka98 |  BOYS
Ne každý kluk je vhodným adeptem na vztah. Ušetřit si zklamání v lásce a neprojevuj své city špatným směrem. Pozor na typy kluků, se kterými je lepší si nezačínat. Tady jsou:

• Maminčin mazánek
Tito kluci nejsou schopni samostatně se rozhodnout, o všem mluví se svou maminkou,
ne s holkou. Od ní navíc očekávají, že se o ně postará jako by byla jejich matka.

• Kluci, kteří nemají kámoše
Není důležité kolik má kdo přátel, ale pokud někdo nemá žádné přátele, pak to může
ukazovat na jeho sobeckou povahu.

• Kluci, kteří tě na veřejnosti ponižují
Nezáleží na tom, z jakého důvodu tě potřebují způsobovat ponížení, takový člověk
nemá žádnou sebekontrolu. Tvoje pověst je mnohem důležitější, než jeho drzost.
Takový kluk chce mít navrch a ovládat holku.

• Kluci, kteří jsou nadřazeni jiným
Ať se ve škole nebo kdekoliv jinde věnuje čemukoli, hrubé a arogantní chování vždy
odhaluje jeho skutečný charakter. Ten zpočátku před holkou skrývá, ale časem to
určitě ukáže.

Zajímavosti ze světa FOTBALU

25. února 2015 v 13:48 | Simushka98 |  ZAJÍMAVOSTI
Článek zajímavý spíše více pro kluky, ale určitě i pro některé holky :).


  • Nejrychlejší branka padla po 2,8 vteřiny a její střelec byl Argentinec Ricardo Olivera za tým Rio Negro.
  • Nejvíce gólů v utkání nastřílel Australan Archie Thompson. Bylo jich celkem 13.
  • Nejvíce vlastních gólů: Nejvíce vlastních gólů v jednom utkání nastřílel I'Emryne a to 149. (Bylo to prý na protest proti verdiktu rozhodčích z minulého zápasu)

Katy Perry vystoupila v Praze, předvedla barevnou show

24. února 2015 v 14:13 | Simushka98 |  AKTUÁLNĚ

Katy Perry patří mezi nejúspěšnější zpěvačky současnosti. Boduje ale i jinde. Na sociální síti Twitter sleduje její účet přes 52 milionů lidí. Tímto rekordem se zpěvačka zapsala i do Guinnessovy knihy rekordů. Katy Perry včera vůbec poprvé vystoupila v Praze a pro diváky připravila velkou a barevnou show. Vzala si s sebou na turné britskou vycházející hvězdu Charli XCX, která jí sice zatím nemůže konkurovat co do počtu hitů a věhlasem jména, v posledních týdnech je ale o ní díky třetí řadovce "Sucker" pořádně slyšet. Koneckonců singl "Boom Clap" zněl ještě před nedávnem z českých rádií úplně nejčastěji.

Co na sebe do divadla?

24. února 2015 v 10:18 | Simushka98 |  FASHION & BEAUTY
Máte v plánu navštívit divadlo a lámete si hlavu, co si obléct?
Zde se můžete inspirovat!

  • OBYČEJNÉ ŠATY
Tohle asi ta nejjednodušší volba. Obyčejné šaty nejlépe vypadají, nic přeplácaného, tak akorát.
Volila bych nejlépe jednobarevné a nebo s nějakým pěkným vzorem. Určitě bych si nebrala šaty s nápisem.

My děti ze stanice Zoo

23. února 2015 v 8:28 | Simushka98 |  RECENZE NA KNIHY

My děti ze stanice Zoo

Autor: Kai Hermann a Horst Rieck
Počet stran: 262
Nakladatelství: OLDAG
Žánr: autobiografický

OBSAH:
Mladistvá západoberlínská narkomanka popisuje svůj příchod jako 6leté dítě na berlínské sídliště Gropiusstadt s minimem možností zábavy pro děti. Neutěšené rodinné poměry vedoucí k rozvodu rodičů ji přivádí k hašišové partě v "Domě středu". Následně postupně propadává světem drog až k těžké závislosti na heroinu a všemu, co s ní souvisí: těžké zhoršování zdravotního stavu, snaha opatřit si peníze na dávku žebráním, krádežemi a prostitucí a občasné zoufalé a neúspěšné pokusy zbavit se závislosti. Později dívka závislost na heroinu překoná a středem jejího života se stane dítě, které čeká.

Spočítej si BMI

22. února 2015 v 10:28 | Simushka98 |  FITNESS
BMI je zkratka pro Body Mass Index. Co to znamená a jak ho spočítáš?BMI je hodnota, která vyjadřuje poměr tělesné hmotnosti - váhy - k výšce postavy. Toto číslo pak srovnáš s tabulkou, která ti napoví, zda jsou tvé proporce v určené normě, nebo ne.

Hodnota BMI slouží jako orientační, protože počítá pouze s váhou a výškou. Logicky pak fitness šílenci, kteří mají na sobě tunu svalů, spadnou v tabulce do vyšší kategorie pro obézní. Znamená to, že jsou tlustí a měli by hubnout? Vůbec ne! Proto je důležité u výsledku zvážit i to, jak člověk žije, jak sportuje, jaký má životní styl.

Sportovec, kterému BMI vyjde např. 28 (= nadváha), je na tom přeci mnohem lépe než někdo, kdo se celé dny ani nehne a jeho BMI je např. 26, což značí také nadváhu.

Příklad: BMI při výšce 164 cm, váze 59 kg = 59 / (1.64)2 = 21.9 … tedy v normě.

ZDE si můžete BMI vypočítat online, bez výpočtů.

DISKUZE: Dokážeme si vážit toho, co máme?

21. února 2015 v 14:50 | Simushka98 |  MIX
Zdravím :)
Tak jsem se rozhodla vyjádřit svůj názor na téma "Dokážeme si vážit toho, co máme?"
Myslím, že spousta z nás si to ani neuvědomujeme, jaké máme štěstí. Neuvědomujeme si, že pro nás celkem i banální věci, jsou pro někoho luxusem a vytouženým snem.

I to, že třeba máme nohy, ruce, sluch, zrak ... to může být pro někoho to, co nemá. Někdo například nemá nohu kvůli těžké nemoci, či velkému zranění. Jiný má špatný zrak nebo sluch, protože se s tím narodil nebo už stárne. Proto si važme i těchto věcí, i když si je neuvědomujeme.

Přáli jste si k Vánocům iPad, ale vy jste dostali jen levný tablet a ještě to vyčítáte rodičům? To byste opravdu neměli. Ne každý na to má a na peníze se člověk někdy i dost nadělá. Můžete být vůbec rádi, že Vám rodiče koupili i ten levný tablet. Někdo nemá ani na obyčejné jídlo, žebrá na ulici. Musíme si vážit toho, co dostaneme, protože to dostáváme s láskou.


Fakjů pane učiteli

20. února 2015 v 20:07 | Simushka98 |  RECENZE NA FILMY

FAKJŮ PANE UČITELI

Původní název: Fack ju Göhte
SK název: Fakjú pán profesor

Žánr: Komedie
Režie: Bora Dagtekin
Hrají: Elyas M'Barek, Karoline Herfurth, Katja Riemann, Jana Pallaske, Alwara Höfels, Jella Haase, Margarita Broich, Christian Näthe, Bernd Stegemann, Erdal Yildiz, Max von der Groeben, Laura Osswald, Barbara Bauer, Uschi Glas, Irene Rindje

Bojíš se ho oslovit? 10 triků, aby přišel sám

20. února 2015 v 15:35 | Simushka98 |  BOYS
Líbí se ti nějaký kluk, ale nemáš dost odvahy na to, abys za ním přišla sama?

Každá nemá tolik sebedůvěry, aby se ve společnosti sebrala a šla oslovit kluka, který se jí líbí. Ty, které to dokáží, mají opravdu štěstí, ale většina holek na to holt nemá. Proč? Většinou se bojí o ponížení, odmítnutí a následný trapas.

  • Úsměv na prvním místě
Nemrač se na všechny okolo, tím nikoho nezaujmeš. Široký a upřímný úsměv je kolikrát víc, než tisíc slov. Usmívej se, i když máš den pod psa a uvidíš, že ho okouzlíš. Pozdravil tě? Usměj se na něj, je to určitě víc, než nic. I v případě, že se vůbec neznáte, ale setkáte se pouze pohledem, je úsměv naprosto dokonalou zbraní, která dokáže odzbrojit snad každého kluka.

  • Dotýkej se
Řeč těla je kolikrát výmluvnější, než jakákoliv slova. Pokud spolu budete hovořit, hraj si s vlasy, dotýkej se letmo krku a tváře. Jestli máš dost odvahy, dotýkej se i jeho. Řekne něco vtipného? Zasměj se a jen tak náhodou se dotkni jeho ruky. Uvidíš, že ho nabiješ obrovským přívalem energie.

  • Ups, upadlo mi něco
Neznáte se, ale ráda by ses s ním seznámila? Nemáš dost odvahy, aby sis k němu prostě přisedla a začala se s ním vybavovat? Co zkusit trik s nějakou ztrátou? Najdi třeba starý klíč, který ti je již k ničemu, a když kolem něj projdeš, nenápadně ho ztrať. Snaž se, aby to vypadalo, že je to opravdu nechtěné a hlavně by si toho měl všimnout. Určitě nechce, aby ses pak nedostala domů, ne? Pokud ti je podá, pozvi ho třeba za odměnu na kávu, protože bys byla moc nešťastná, kdybys přišla zrovna o tenhle klíč a on ti zachránil krk, ne?